П’ятий Президент України Петро Порошенко 25 липня прибув на допит до Держбюро розслідувань в якості свідка. 

Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу Бюро.

«Порошенко прийшов на допит та проходить його», — сказали у відомстві.
Нагадаємо, преса повідомляла про те, що Державне бюро розслідувань уже викликало екс-президента Петра Порошенка на допит.

Також раніше директор ДБР Роман Труба повідомив, що Бюро отримало заяву від адвоката п’ятого Президента України, де зазначається, що Петро Порошенко не зможе прийти на допит.

Додамо, що Порошенка вже викликали на допит у справі про можливе ухилення від податків від продажу заводу «Кузня на Рибальському».

"Для допиту був викликаний Порошенко, як свідок у справі про можливе ухилення від податків від продажу «Кузні». Екс-президент на допит не з'явився, у цій справі вже допитали Тігіпка і провели виїмку документів. Нікому не оголошено підозри, Порошенко повинен бути зацікавлений дати показання. У зв'язку з тим, що не з'явився, Порошенко буде повторно викликаний для проведення слідчих дій», — заявив Труба.

Наразі прізвище Порошенка фігурує у восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Про це повідомив керівник цієї структури Роман Труба.

Як відомо, Андрій Портнов, екс-заступник глави АП часів Віктора Януковича  19 травня повернувся до України після п’яти років відсутності, а 20 травня заявив, що подав у ДБР першу заяву проти Петра Порошенка.