Глава держави Володимир Зеленський заявив, що у зв’язку з поширенням смертельного коронавірусу необхідно покращити комунікацію МОЗ з українцями.

Про це він розповів під час зустрічі з міністром відомства Зоряною Скалецькою.

За словами Зеленського, у новинах можна побачити тільки статистику вірусу, а не те, що потрібно робити у випадку зараження чи для профілактики.

Президент закликав нагадати українцям про убезпечення від сезонних хвороб та дати рекомендації щодо подорожей у інші країни.

“Треба посилити комунікацію. Люди її не бачать. У новинах нам повідомляють лише статистику – де й скільки випадків. Але не кажуть, що нам потрібно робити. Потрібно сформувати рекомендації першочергових дій, які необхідно робити людям навіть у разі буденного сезонного захворювання на ГРВІ”, – сказав Зеленський.

У відповідь Скалецька заявила, що громадян нашої держави справді необхідно більше інформувати.

Як ми вже писали, у МОЗ розповіли про ситуацію з коронавірусом в Україні. Наразі в Україні не зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом, у разі його виявлення українські фахівці готові його лікувати.

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька заявила: “Наразі в Україні не зафіксовано зараження цим вірусом. Виявлені випадки, про які повідомляли ЗМІ, були звичайним грипом”.