Україна, аби протистояти Російській Федерації, потребує ще більше озброєння. Однак, доставити його необхідно якомога швидше.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

Найбільше Україна наразі потребує важкого озброєння. Тим часом наші партнери, замість того, аби призвичаїтися до нового ритму у світі, продовжують розтягувати процес поставок.

“Нашим партнерам дуже складно призвичаїтися до нового ритму життя. Що треба не завтра, не післязавтра, не через місяць, не після того, як проговоримо все, а потрібно сьогодні і багато. На жаль, тієї кількості і того часу, за який ця кількість має бути, не вистачає. Нам потрібно, щоб цієї кількості було трошки більше, особливо тяжкої артилерії, і вона була якомога швидше”, – заявив Подоляк.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський заявив, що пріоритетним для України в постачанні військової допомоги є важке озброєння. Оскільки його країні поки не вистачає.

Про це повідомлялося на його брифінгу за підсумками зустрічі з прем’єрами Іспанії Педро Санчесом і Данії Метте Фредеріксен.

“Поки що ми підіймаємо питання: Чим захищати наше населення? Населення об’єдналося – це не мало. Але зараз цього вже замало, щоб протистояти такій великій армії. Що стосується техніки, то це багатотисячна армія. Там тисячі танків, тисячі броньованої техніки, артилерії, ракет. Зараз ми всі стоїмо. Це живий паркан. Але ми дуже хочемо, щоб це не був живий паркан з наших воїнів, яких у нас не так багато, але вони всі герої. Ми хочемо, щоб була важка зброя, а її недостатньо… Є пріоритети. І поки що їх замало. Техніки не вистачає, говорю вам відверто”, – зазначив Зеленський.