Голова Офісу президента Андрій Єрмак і головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провели чергову розмову з радником президенту Сполучених Штатів із національної безпеки Джейком Салліваном і головою Об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі. 
 
Про це повідомляє Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний у соцмережах. 

Єрмак і Залужний розповіли американським посадовцям про актуальну ситуацію на фронті, зокрема, на Донеччині та на півдні України. 

«Крім того, відбувся обмін думками щодо можливих дій ворога у найближчій перспективі», – додав Залужний.

Зазначимо, що Головнокомандувач ЗСУ нещодавно заявив про ймовірність ще одної спроби РФ рушити на Київ і вже готує ресурси для нового масованого наступу в Україні в перші місяці 2023 року. Як він він розповів в інтерв’ю журналу The Economist, цей наступ може розпочатися не на Донбасі, а в напрямку Києва, на білоруському напрямку.

“Не виключаю і південного напрямку. Необхідно мати можливість вести війну свіжими силами та резервами. Усі наші війська зараз зав’язані у боях. Хай пробачать мені солдати в окопах, зараз важливіше зосередитися на накопиченні ресурсів для більш затяжних та важких боїв, які можуть початися наступного року”, – заявив тоді Залужний.