В Одесі жорстоко побили активіста Дем’яна Ганула.  

Як повідомив у соцмережах сам потерпілий, напад стався 3 травня. 

Перед тим йому зателефонував знайомий та запитав, чи можна дати номер його телефону військовим, які потребують допомоги, а пізніше з ним зв’язався якийсь чоловік. Зустріч назначили в одній з кав’ярень. 

“Нічого не підозрюючи, я зайшов до закладу, де на мене чекали троє представників якоїсь з етнічних меншин… Чесно кажучи, передчуття уже тоді підказало: щось тут не так, але я запитав: в чому потреба та де вони служать? У відповідь отримав претензію російською: “Чому ти всім передаєш “тачки”, а нам на фронт – ні?” – стверджує активіст.   

Він пояснив, що допомагає, як правило, знайомим, однак поцікавився, яка саме їм потрібна автівка.   

Ганул стверджує, що невідомі запитали, чи знає він якогось Ахмета та дуже грубо і наполегливо запросили кудись з ними поїхати. Після відмови, троє чоловіків почали його лупцювати, повалили на підлогу та били ногами, а потім дістали ножі. 

Він також стверджує, організатор нападу  – Олександр Подобєдов – людина, яка у 2018 році нібито замовила напад на активіста Сергія Стерненка. За даними Ганула, Подобєдов сидів за одним столиком з нападниками до приходу активіста.   

“Також, біля закладу де все сталося, помічено авто друга Подобєдова – Олександра Білого. Вони є представниками криміналу Одеси, негідники яких хтось прикриває з владних структур”, – запевняє Ганул.  

Чоловікові дивом вдалося вирватись. Наразі йому відомо, що вчора о 06:00 ці чоловіки заїхали до Одеси з Дніпра, а відразу  після нападу поїхали з міста в бік Києва.  

“Чомусь вони досі не затримані. Є також інформація, що вони справді проходять службу в одній з одеських бригад, якщо це так, то я в шоці”, – акцентує Ганул.