Судді, який має оголошувати рішення про запобіжний захід Петру Порошенку, стало погано. Мовиться про Олексія Соколова. Довелось звернутись до медиків.

Першими про ймовірне погіршення самопочуття судді повідомили прихильники п’ятого президента, які зібралися під судом. Про це повідомляє  24 канал з місця події.

Наразі невідомо, у якому стані перебуває суддя. Прихильники Порошенка з-під зали суду переконані, що Соколов симулює, бо нібито боїться виносити рішення про запобіжний захід. Соколова на посаду судді Печерського районного суду Києва призначив сам Петро Порошенко у 2017 році.

У  Печерському районному суді Києва 17 січня обирають запобіжний захід Петру Порошенку.. Його та інших фігурантів підозрюють у тому, що вони за державні кошти купували в ОРДЛО вугілля. За даними слідства, протягом 2014-2015 років окупаційній владі було передано понад 200 мільйонів гривень, усього ж схема коштувала держбюджету близько 1,5 млрд гривень. Головуючий суддя у справі — Олексій Соколов. Суспільне зібрало, що про нього відомо.

Але це все провокації на фоні подій, які ще більше підсилюють конфлікт. Адже у Печерському суді повідомили, що із Олексієм Соколовим все добре наразі.

Нагадаймо, що у  2018 році Олексій Соколов розглядав запобіжний захід активісту Майдану Івану Бубенчику. Правоохоронці затримали його на Львівщині, доправили до Києва, а прокуратура вручила йому підозру у вбивстві двох правоохоронців на Майдані під час Революції Гідності. Проте згодом відомство змінило підозру на посягання на життя працівника правоохоронного органу та незаконне поводження зі зброєю.