Наші захисники, українські артилеристи продовжують змішувати з землею ворогів. На Донбасі воїни 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого завдали втрат російським окупантам.

Зазначається, що знищено 3 російські БМП, а разом з ними й близько 25 окупантів. Про це повідомили на сторінці 14 ОМБр у Facebook.

“Вдалий день – це коли знищили 3 БМП противника і змішали з землею близько 25 вороженьків! У Князівської піхоти ранок на Донбасі починається не завжди з кави”, – зазначили воїни у підписі до відео.

Як поділилися інформацією, видно було, як російські загарбники пробираються до своєї БМП. Дочекавшись, поки вороги заберуться всередину, українські воїни завдали влучного удару.

Така сама доля чекала на ще дві ворожі БМП. Їх було знищено разом з екіпажами та піхотою.

Нагадаємо, в Україні вже ліквідували понад 200 російських в’язнів, завербованих ПВК “Вагнера”.

Про це повідомив Telegram-канал “Важные истории”. Попри те, що Федеральна служба виконання покарань Росії спростовує участь ув’язнених у війні, це підтвердила російська пропаганда, зазначили в Telegram-каналі.

Як повідомило джерело з-поміж родичів колишніх ув’язнених петербурзької ВК-6 “Обухово”, в якій взяли на службу в російську армію приблизно 200 осіб, живими залишилися двоє, обоє в лікарні: один перебуває в комі, другий втратив ноги.

Джерело правозахисної організації “Русь сидящая” з ВК-7 “Панківка” у Великому Новгороді розповіло, що з їхньої колонії також “майже всі загинули”. Йдеться про десятки людей.