В Криму військкомати отримали негласне розпорядження призивати насамперед кримських татар. Про це повідомляє Генеральний штаб України. 

І більше того – мобілізоване етнічне населення планують кидати на найгарячіші точки. 

За повідомленням Генштабу, 27 вересня із Севастополя до Херсонської області відправили 2 тисячі осіб, мобілізованих з Криму. 

“Військові комісари на тимчасово окупованій території автономної республіки Крим отримали розпорядження щодо першочерговості призову до лав російських окупаційних військ кримських татар, із направленням їх у бойові частини, що виконують завдання у районах найбільш інтенсивного ведення бойових дій. Впродовж 26 вересня цього року, лише у Сакському районі, мобілізовано 21 особу зазначеної національності”, – повідомили у відомстві. 
 
Ні для кого не секрет, що в цьому і полягає основний план Кремля – в першу чергу винищення саме корінних народів Росії та тимчасово окупованих територій України. Проте, таке використання етнічних груп не принесе кремлівському диктатору бажаних результатів, адже нове “гарматне м’ясо” не зможе довго протриматись проти ЗСУ. Водночас, диктатор Путін у такий спосіб спричиняє геноцид корінних народів, що може спровокувати нову хвилю протестів.