Український письменник і художник Лесь Подерв'янський прокоментував чутки про те, що комік Володимир Зеленський збирається стати президентом.

Він зазначив, що політика в Україні – це "сумне г**но". Про це Подерв'янський повідомив в інтерв'ю виданню "Інформатор".

На питання журналіста чи не було у нього самого бажання піти в політику, як Володимир Зеленський, він відповів, що зробив би це.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Я б пішов, якби не одне "але". Просто політика, навіть у веселій країні Україні – це "сумне г**но". Я помітив одну річ. У політику в Україні зазвичай ідуть люди, що не відбулися у своїй основній професії. Можливо, це не стосується бізнесу. Бізнес – це не професія, а стан душі, хоча я можу помилятися. А професіонал, який відчуває кайф від своєї професії, її ні на що не проміняє. Я не можу собі уявити великих політиків, які поміняли свою спеціальність. Наприклад, Цезаря, Наполеона. Вони були військовими і вони кайфували від війни. А так, щоб працював весь час хорошим слюсарем-сантехніком, кайфував від своєї роботи, а тут раптом – пішов у політику. Щось не складається", – говорить художник.