Телеведучий і громадський діяч Олександр Скічко балотуватиметься до Верховної Ради від партії «Слуга народу» на рідній Черкащині.

Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

У своєму відеозверненні Скічко пояснив своє рішення так:

«Мені набридло слухати порожні обіцянки політиків кожні 5 років. Набридло їздити по розбитим дорогам. Мені набридло чути, що мої друзі хочуть виїхати в іншу країну, обговорюють куди краще поїхати заробляти, адже в Україні жити неможливо. Я вважаю, що ми втрачаємо нашу державу, а мені цього дуже не хочеться. »Скічко зазначив, що нинішній парламент заважає Президенту Зеленському працювати:" Не дивлячись на те, що 73% у другому турі проголосували за Володимира Зеленського, Верховна Рада не хоче голосувати за його ініціативам, не хоче навіть їх розглядати. я вважаю, що це пряма неповага до його виборців і всієї України. Я вірю в нашого Президента, я вірю в партію «Слуга народу» і я вірю в те, що ви нас підтримаєте. »

Олександр Скічко відомий також як ведучий Євробачення-2017,  і учасник благодійних проектів.

Окрім того, Український актор, телеведучий, гуморист Сергій Сивохо братиме участь у дострокових виборах у Верховну Раду на одномандатному окрузі на Донеччині від партії «Слуга народу». З проханням піти у парламент до нього звернувся президент Володимир Зеленський.

Про це Сивохо повідомив у коментарі Громадському.

«Що стало причиною? Особисті відносини з президентом. Я бачив дуже важку роботу («Слуги народу» — ред.) з підбору мажоритарників саме у Донецькій області, а це ж мій рідний регіон, і коли президент звернувся до мене за допомогою, я не зміг відмовити», — сказав він.

Кошти на фінансування передвиборчої кампанії Сивохо збирає «по друзях».

«Як і всі кандидати, у яких не дуже багато грошей. Зараз намагаємося зібрати щось, це дуже складна задача звісно», — зазначив актор.

Щодо пріоритетів в разі проходу у Раду гуморист заявив, що дуже хоче, аби припинилося «неподобство» на сході України.

«Пріоритет — це відновлення Донеччини безумовно. Мене також дуже цікавлять нові технології, та сама «держава в смартфоні», багато цікавих речей для мене, навіть медицина», — розповів Сивохо.

Він зауважив, що останнім часом зіткнувся з вітчизняною медициною і «знає, що це таке і як це відбувається».

«Хотілося би вплинути на це, я як син лікаря розумію, що безумовно треба здійснювати якісь кроки», — додав шоумен.

Сивохо йде по 49-му одномандатному округу — це Костянтинівка, Дружківка, Костянтинівський та Червоноармійський райони на Донеччині. У цьому окрузі в депутати балотується й екс-регіонал Борис Колесніков. Сивохо зазначив, що особисто знайомий з ним.

«Я поважаю його за деякі моменти роботи як менеджера, він талановитий менеджер безумовно. Але я вважаю, що стара влада є стара влада — в них було дуже багато часу, щоби показати, як вони вміють керувати країною. Вони показали, що не вміють», — наголосив він.