Якщо чинний президент України Петро Порошенко спробує підняти свій рейтинг перед виборами за допомогою провокування різних конфліктів, в першу чергу, ці конфлікти будуть спрямовані проти нього самого. 

Про це пише PRпортал,зазначаючи, що така заява пролунала від українського політолога Ростислава Іщенка.

За його словами, Порошенко намагається підвищити свій рейтинг ініціативами в тих областях, які виражені в його гаслах, – в вірі, мові і в армії, але, незважаючи на всі зусилля, президенту потрібно зробити вибір між прощанням з владою і силовим варіантом збереження при владі .

«Єдиним плодом його роботи в даному напрямку стало підведення України на межу громадянської релігійної війни по всій території України. Однак дана ситуація, скоріше, являє для нього небезпеку, ніж дає перевагу, оскільки це не той конфлікт, який можна розпалювати і гасити вручну. А тут вона (війна) буде йти крім Порошенка і невідомо, як вона для нього складеться. Він ініціює процеси з високим рівнем каталізації. І він їх не контролює », – заявив політолог. 

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

За його словами, якщо в Україні буде спровокований якийсь новий конфлікт, він буде направлений тільки проти Порошенка.

Окрім того Іщенко прокоментував результати роботи триденного засідання Константинопольського Синоду, зокрема, рішення Константинополя відкласти питання про автокефалію для України на деякий час

Ростислав Іщенко вважає, що патріарх Варфоломій планує створити на Україні Константинопольський екзархат. А саме відтворити Київську митрополію, яка буде підпорядковуватися Вселенському  патріарху.

«Варфоломій не випадково апелює до подій 16-17 століття, коли на Україні існувала Київська митрополія, яка входила до складу Константинопольського патріархату. Він каже, що передача цієї митрополії РПЦ була здійснена незаконно. Таким чином, він створює умови для того, щоб якщо і не забрати собі парафії УПЦ МП (Української православної церкви Московського патріархату. – Ред.), То хоча б створити якусь структуру або Київську митрополію, яка б визнала Варфоломія своїм керівником », – заявив Іщенко.

Крім того, політолог упевнений, що Варфоломій використовує президента України Петра Порошенка для реалізації планів, які турбують багатьох українців, а Порошенко експлуатує питання про автокефалію для демонстрації хоч якоїсь перемоги перед президентськими виборами 2019 року.