На Харківщині ЗСУ провели блискучу операцію зі знищення окупантів. Українські військові відправили до пекла одночасно 300 російських загарбників.

Окрім загиблих окупантів, є ще дуже багато поранених. Про це 29 липня повідомили в спецслужбах.

Усі, хто вижив, категорично відмовляються повторно брати участь в бойових діях проти України. Відомо, що 300 поранених загарбників відвезли до Луганська. Але багато хто з них не виживе через ненадання належної медичної допомоги.

Через величезну кількість втрат серед окупантів лікарні на Донбасі захлинаються від потоку поранених.

Відомо, що поранених росіян вже давно не везуть у прифронтові лікарні, а за десятки кілометрів від лінії зіткнення.

Крім того, у медичних закладах на окупованих територіях не вистачає кваліфікованого персоналу. Через це найчастіше поранених оперують прості фельдшери й медсестри. Зазвичай їм просто ампутують кінцівки.

Варто зазначити, що через нестачу живої сили для ведення бойових дій в Україні російські військові готують третій окремий армійський корпус, який формують в західному військовому окрузі РФ.

Про це повідомляє пресслужба ГУР з посиланням на представника розвідки Вадима Скібіцького.

“За підтвердженими даними, на середину липня було сформовано 8 батальйонів (для ведення бойових дій в Україні – ред.) Це не достатньо для РФ. Ці батальйони формувалися абияк. До їх складу набирали будь-кого. Тому для ведення бойових дій, Росія прийняла рішення формувати третій окремий армійський корпус. Зараз він проходить формування в західному військовому окрузі”», – говорить Скібіцький.

Скібіцький уточнив, що росіяни планують сформувати корпус до середини серпня.

Також за даними розвідки в російських підрозділах катастрофічна нестача офіцерських кадрів. Цю проблему планується вирішити, у тому числі, шляхом формування армійського корпусу.

Скібіцький додав, що план прихованої мобілізації в Росії не вдався.

Додамо, західні аналітики стверджують, що російська армія вже втратила свою ініціативу, зокрема в боротьбі за Донбас. Що ж окупанти робитимуть далі? Військовий експерт спрогнозував наступний етап війни.

Олег Жданов каже, що зараз в російських військових буде “міні-оперативна пауза”.

За його словами, росія зараз збирає добровольчі батальйони, готують резервний танковий корпус. Терміни їх підготовки десь приблизно до 10 – 15 серпня.

«росія буде намагатися перекинути їх в Україну для відновлення наступальних дій. А поки що – потрохи вщухає наступальний потенціал окупантів», – впевнений Жданов.

Експерт зазначив, що зараз буде спроба його відновити, адже росіяни перепроводять масштабну передислокацію військ на майже всій лінії фронту від Харкова до Херсона.

Жданова запевнив, що вони будуть намагатися і утримати Херсон, і намагатися штурмувати в Донецькій області.

Чи вистачить в них на це ресурсів? На його думку, так, російські війська можуть спробувати це зробити.

Але експерт наголосив, що це може бути як відволікаючий маневр, вони будуть намагатися повторити “24 лютого”, коли вони з 4 напрямків почали вторгнення в Україну.

«Зараз вони можуть зімітувати наступ на двох напрямках – у Харківській та Донецькій областях – і оборонну операцію на Херсонщині. Але це буде остання спроба перед опертивною паузою», – пояснив Жданов.