Стан банківської системи в даний час є стабільним, введення воєнного стану в Україні не вплинуло на її роботу.

Як заявила перший заступник глави Національного банку України (НБУ) Катерина Рожкова під час брифінгу в Києві, відтоки по банківській системі відсутні, передає "Інтерфакс-Україна".

"У мене поки відсутні дані за п'ятницю (30 листопада. – Ред.), але обсяг строкових депозитів не змінився в цілому по банківській системі, якщо порівнювати стан за тиждень до введення воєнного стану і останні дані, які ми бачили на ранок п'ятниці", – сказала вона.

Рожкова уточнила, що ліквідність банківської системи в даний час коливається між 72-75 млрд грн. Звернення банків за підтримкою ліквідності відсутні.

"Коливання, які ми бачили, це були коливання поточних залишків. Але їм характерні коливання, які абсолютно не пов'язані з панічними настроями", – підкреслила перший заступник голови НБУ.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За її даними, в перші два дні після введення воєнного стану call-центри банків працювали більш інтенсивно, оскільки надходило дуже багато питань від населення. Разом з тим, на сьогоднішній день ситуація стабілізувалася.

Також, Рожкова нагадала, що перші дні після введення воєнного стану також спостерігалися стрибки курсу на валютному ринку, але на сьогодні ситуація стабілізувалася.