Народний депутат України Дмитро Шпенов подав заяву до Верховної Ради про складення депутатських повноважень та дострокове припинення повноважень народного депутата України.

 

«До Верховної Ради України надійшла заява від Шпенова Дмитра Юрійовича про складення депутатських повноважень та дострокове припинення повноважень народного депутата України» – повідомив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

За словами Стефанчука, відповідну заяву буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні.

Дмитра Шпенова обрали до парламенту у 2019 році як безпартійного самовисуванця за 37 округом, Дніпропетровська область. До цього його обирали до ВРУ в 2012 році від Партії регіонів. Раніше також був депутатом Криворізької міської ради, вів підприємницьку діяльність. Має відзнаку «Заслужений юрист України».

Зазначимо, що наразі у Раді залишається 401 депутат. Це рекордно мала кількість народних обранців. Конституційний склад Верховної Ради — 450 народних депутатів. Для прийняття законів потрібна більшість голосів — 2/3 від конституційного складу парламенту, тобто голоси трьохсот депутатів.

Нагадаємо, нещодавно депутатський мандат склав Максим Єфімов. Звернемо увагу, що він був головою депутатської групи «Відновлення України».

Про це нардеп написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Він став прихистком для десятків тисяч цивільних переселенців. Хабом, що забезпечує потреби наших військових. Наразі команда максимально залучена у процесах збереження промислового та економічного потенціалу міста. Зокрема, шляхом релокації потужностей, із облаштуванням на нових місцях наших спеціалістів – найціннішого активу української Перемоги”, — зазначив Єфімов.

Водночас депутатська діяльність, як каже нардеп, вимагає забагато зусиль.