Лідер Української добровольчої армії та народний депутат Дмитро Ярош не планує брати участь у виборах президента.

Пишу не як Командувач УДА, а як націоналіст і громадянин. Про це він зазначив у своєму Facebook.

"Під час політичної війни "всіх проти всіх" націоналістам треба об'єднатися і виставити одного кандидата у президенти, а потім і сформувати єдиний список до Верховної Ради.

Звертаюсь до націоналістів із закликом виступити на виборах об’єднаною силою, розширити політичний фронт до право-центристського і перемогти заради Украіни..

Особисто не претендую на жодні мандати і посади. Вважаю виваженою та правильною відмову Олега Тягнибока від участі в президентських виборах. 

Вважаю пропозицію партії "Свобода" про висунення Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною та прийнятною. Звертаюсь до націоналістів із закликом виступити на виборах об'єднаною силою, розширити політичний фронт до правоцентристського і перемогти заради України", – написав Ярош.

Він наголосив, що вважає непотрібними будь-які вибори під час війни.

"Якщо народ сприймає гру за існуючих правил, то найголовніше – не допустити до влади агентуру Кремля (Медведчуків, Вілкулів, Мураєвих тощо)", – підкреслив Ярош.

Він додав: "Блеяння" канцлера ФРН Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макрона про небезпеку націоналізму робить завдання українських правих "ще важливішим". 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Зазначимо, що незважаючи на те що він народний депутат, Ярош рідко з'являється у Верховній Раді, він зазначає:

"Я пообіцяв своїм виборцям, що зроблю все, щоб не впустити війну на округ, який межує з Донецькою областю. Я чесний перед ними. На жаль, ті законопроекти, які пробую розробити, вносшу, практично неможливо реалізувати в життя, тому що у мене немає ні фракції, ні депутатської групи. Так лежать тисячі законопроектів. Треба займатися тим, до чого душа лежить, і що більше приносить користі державі. Я сконцентрований на захисті України ".

Під час виборів-2019 Ярош вважає, що побачить старання Росії завоювати собі керівні посади. 

 "Вся пасіонарна частина України, незважаючи на розбіжності, демократію, сварки, об'єднана в одному: Україні як соборній і самостійній державі – бути, – резюмував він.