Українські військові встановили новий рекорд з одномоментного знищення особового складу ЗС РФ. Що цікаво, під вогонь мій потрапити генерал окупантів, заради зустрічі якого були вишикувані солдати.

Згідно з попередніми відомостями, у Волновасі було знищено надзвичайно велику кількість ворогів, що оцінюється приблизно в 65 осіб. Це сталося в той момент, коли на місце подій прибув один із командирів з російської сторони.

ВВС повідомляло, що в  момент удару військовослужбовці вишикувалися на полігоні і чекали на прибуття командувача генерал-майора. За інформацією джерела, місцем дислокації бригади є місто Борзя Забайкальського краю Росії.

«Пошикували в чистому полі командири», — коментує те, що сталося, один з військовослужбовців BBC, що вижили.

Військовий експерт, полковник запасу Збройних сил України Олег Жданов, розповів більш детально про ці події.

«На передньому краї окупованих територій у районі Мар’їнки спостерігається напружена обстановка. За даними ЗСУ, ворожі дії вказують на можливу спробу оточення Вугледара з півночі через Курахове», — ділиться експерт.

У відповідь українська армія зміцнила позиції в районі Георгіївки та зуміла успішно відбити супротивника. Згодом окупанти змінили тактику та спробували прорватися на південь, ближче до села Перемога.

Жданов нагадав, що окупанти нещодавно опублікували відео в мережі, на якому, нібито, встановлюють прапор 810-ої бригади морської піхоти Росії на руїнах будівлі, стверджуючи, що це Кринки.

Експерт додав, у продовженні відео помітно, як боєць із Росії спотикається і падає, підривається. Бігом від цих руїн біжать до дороги і перебігають дорогу до лісопосадки.

Зазначимо, на думку військового оглядача та голови Conflict Intelligence Team Руслана Левієва, пройшов тиждень з моменту відведення сил оборони України від Авдіївки, і російській армії досі не вдалося зміцнити свою позицію у цьому населеному пункті.

Загалом, за даними Левієва, ситуація на цій ділянці фронту щодо стабілізувалася. Побоювання, що армія РФ, взявши місто, піде вперед, не справдилися. Більше того, з’ясувалося, що навіть надійно закріпитись у місті окупантам не вдається.

Фактично Авдіївка, захоплена росіянами ціною величезних втрат, залишилася їм «могилою». ЗСУ, відійшовши на підготовлені позиції за містом, продовжили роботу щодо максимального знищення живої сили противника.