У Росії періодично виникають пожежі, які влаштовують самі росіяни. Олексій Арестович потролив країну-агресорку, мовляв, там постійно хтось “курить” не в тому місці, де потрібно. Про це ексклюзивно в ефірі 24 каналу сказав радник голови Офісу президента Олексій Арестович.

За словами Арестовича, в Росії є проблеми. Вже відомі десятки випадків пожеж.

Там постійно курять не в тому місці, а потім трапляються якісь речі (пожежі, вибухи ). Мабуть, це карма їх наздоганяє, – сказав Арестович.

Арестович вважає, що такі випадки можуть почастішати, якщо Путін таки оголосить війну і загальну мобілізацію.

В Росії почнеться спротив і з кожним днем буде посилюватися. Хоча він і зараз є. Але після оголошення війни там будуть зовсім інші ставки… Люди матимуть інші настрої та рішення, – каже він.

Радник глави ОП наголосив, що наразі не можна оцінити готовність росіян виступити проти режиму. Але він нагадав, що на початку війни на протести в Росії виходили близько 100 тисяч людей, а кількість незадоволених була ще більшою.

Може взагалі не буде протестів, а буде саботаж. Адже військкоматів попалили вже десятки. Поки важко щось говорити, бо ми не знаємо, що діється в головах людей. Але “гладко” точно не буде, – сказав Арестович.

Також Арестович розповів, що російські окупанти практично вщент знищили український Маріуполь за час війни. Місто доведеться відбудовувати кілька років. Інфраструктура майже повністю розвалена.

Маріуполь у такому стані, ніби по ньому застосували щонайменше 5 – 6 тактичних ядерних зарядів,– сказав Арестович.

Однак, на його думку, Путін не зможе застосувати реальну ядерну зброю в Україні. Це матиме величезні наслідки для Росії.

Загроза втручання НАТО спрацьовує, російське керівництво цим не нехтує, – додав радник глави Офісу Президента.

Разом з тим, риторика щодо такої “загрози застосування ядерної зброї Росією” лунатиме і надалі. Однак вони на це не здатні. Тоді точно відгукнеться увесь світ, навіть разом із Китаєм. Додамо, що окупанти намагаються активізуватися на кількох фронтах для прориву. Однак російські збройні сили не для всіх напрямків мають відповідні засоби.