Під час Євромайдану люди йшли на крайні кроки для того, щоб захистити своє життя і життя своїх близьких. Проте не можна називати їхні прізвища, тому що в державі немає тієї влади, яка би могла захистити цих людей.
Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Володимир Парасюк.
Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи змінилось щось з того часу, коли рік тому він у ефірі програми «Народ проти» сказав, що знає певні секрети Євромайдану, але не може поки розповісти їх правоохоронцям, пан Парасюк сказав, що і зараз не готовий сказати про це.
«Я не готовий сказати про те, на які крайні кроки йшли люди для того, щоб захистити своє життя і життя своїх близьких. Я цих людей бачив, я їх знаю. Прізвища їхні назвати не можу і не буду, тому що в державі немає правоохоронної системи, яка могла би забезпечити по відношенню до них справедливість. У нас немає, на жаль, зараз у державі тієї влади, яка би могла цих людей захистити, в першу чергу, від інформаційної війни», – зазначив Парасюк.
Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
За його словами, прикро усвідомлювати, що замість того, щоб знайти тих, хто вбивав майданівців під час Революції Гідності, правоохоронна система змінила вектор у розслідуванні. Їй тепер чомусь дуже цікаво, чому загинули працівники Внутрішніх військ чи Беркуту.
«Я шукав відповідь на це питання і я його знайшов. Люди, які служили вірою і правдою Януковичу, стали потрібні Петру Порошенку і його оточенню. Якщо зараз Генеральний прокурор почне розслідувати справи щодо них, то вони позбудуться цих вірних собак, якими можна робити свої темні справи», – переконаний народний обранець.
Нагадаємо, увечері 21 листопада 2013 року У відповідь на відмову Віктора Януковича підписати Угоду про асоціацію з ЄС і фактичну відмову від курсу на євроінтеграцію на Майдані Незалежності в центрі Києва почали збиратися громадяни України. Обурення громадян посилювала надмірна концентрація влади в руках Януковича та його "Сім'ї" і викликана цим надмірна корупція.
Подальші події розвивалися дуже стрімко від мирного протесту і наметового містечка, до побиття "Беркутом" студентів, вогненних барикад з шин, "коктейлів Молотова", відкритої стрільби по мітингувальниках. Протести охопили більшість регіонів України.