Зараз українське суспільство має об'єднатися навколо національних цінностей, державності та підтримати президента Петра Порошенка. Про це у Facebook написав третій президент Віктор Ющенко.
"Ми переживаємо сьогодні важкі часи, але величаві та знакові. Як ніколи раніше, сьогодні потрібна наша єдність, наша консолідованість у питанні створення сильної України. Наша сила – це єдність навколо рідної держави. Держава не будується завтра чи післязавтра – держава будується сьогодні.
Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання
В історії кожної держави постають відповідальні моменти, які дають поштовх до прийняття одних із найважливіших питань, особливо на зовнішні виклики для нації. У понеділок ми стали свідками набуття чинності одного з них.
Наші пріоритети визначені.
1. Безпека держави
2. Стабільність у нашій державі
3. Захист української демократії та свободи
Я закликаю всіх співвітчизників до спокою та прошу все українське суспільство об'єднатися навколо національних цінностей, навколо української державності та підтримати сьогодні чинного президента України Петра Порошенка", – заявив Ющенко.
Чому ми сьогодні ненавидимо владу? У тому, що ми не звикли, що у нас буває своя влада. У нас або поляки, або литовці. У гіршому варіанті – молдовське царство, або австрійське. Все чуже. Дайте шанс національній владі, підтримку. Як правитель держави може працювати, якщо у нього немає підтримки нації?", – сказав Ющенко.
Цікаво, що экс-президент робить подібне вже не вперше:
Раніше, третій президент підтримав ініціативу Петра Порошенка закріпити у Конституції прагнення України стати членом Європейського Союзу та Північноатлантичного альянсу.
Подивіться, як себе почувають нації, які пішли цією дорогою, особливо в останні 15 років. І в полі демократії, і в полі безпеки, у полі свобод, у полі економіки.
Жодна з цих країн не має воєнного конфлікту, не має анексованої території, вільно виступає в демократичному полі, у плані політики та свободи слова. Думаю, це те життя, яке ми хочемо.
Коли ми говоримо про інтеграцію в євроатлантичний простір, ідеться не тільки про мілітарний компонент. Ми 2005-го приступили до плану реформ для інтегрування до Північноатлантичного альянсу.
Тема починалася з демократії та закінчувалася екологією, реакцією на надзвичайні події. Недемократичну країну ніхто нікуди не візьме", – сказав Ющенко.