В Інтернеті з’явилося записане кадирівцями відео, на якому вони готуються до бою з армією Пригожина, що прямувала до Москви.

Відео було записано у місті Коломна за 90 км від Москви: велика група кадировців з автоматами на мосту стверджує, що готова до «кровопролитного бою» з загонами ПВК.

Кадри у своєму Telegram-каналі опублікував український журналіст і блогер Денис Казанський, який наголошує на готовності різних фракцій російської армії відкрито воювати один з одним.

“Російський світ. Приватна армія чеченських найманців Кадирова з криками «Аллах Акбар» на трасі Московської області погрожує закопувати російських найманців із приватної армії Пригожина. Найсмішніше, що відео було записано, мабуть, вже після того, як Пригожин скасував похід на Москву. Але все одно яскраво. Російським патріотам подобається. Адже саме за це воюють та гинуть російські військові», – зазначає журналіст.

Ватажок «вагнерівців» Євген Пригожин заявив про початок військового перевороту. 24 червня війська ПВК «Вагнер» взяли Ростов-на-Дону і пройшли маршем через Ростовську, Воронезьку та Липецьку області РФ. Колони «Вагнера» з бронетехнікою увійшли до Московської області та підійшли на відстань 200 км до Москви, після чого Пригожин заявив про розворот своєї армії. Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що з Пригожина знято кримінальне звинувачення у заколоті і він тепер житиме у Білорусі.