Недолуга історія сталася з укомплектованими чеченцями угрупованнями росгвардії, більш відомими як особиста гвардія глави регіону Рамзана Кадирова. Ймовірно, їх єдиних вивели із зони бойових дій в Україні та відправили до Ростова-на-Дону.  

Про це пише видання The Insider. 

За його інформацією, весь той час, що вагнерівці перебували в місті, кадировці їхали туди або стояли в пробці. Зрештою їм так і не вдалося дістатися Ростова і зустрітися з ПВК Вагнера. 

Зате вони зовсім несподівано опинилися на мосту в підмосковній Коломні, де записали сміховинно пафосний постановочний ролик у дусі найкращих зразків творчості, які прославили їх на початку української кампанії як «тік-ток військ». У ньому військовослужбовці 249-го окремого спеціального моторизованого батальйону «Південь» зі складу 46-ї окремої бригади оперативного призначення Росгвардії обіцяють за «допомоги всевишнього Аллаха» «зарити зрадників, зрадників батьківщини» і скандують кричалки «Ахмат». 

Варто зазначити, що їм у жодному разі не вдалося б втілити свої плани, оскільки через Коломну не проходить федеральна траса М-4, обрана вагнерівцями як напрямок руху на Москву. 

Ще більше ситуацію заплутав Володимир Путін, який 27 червня заявив на вкрай дивній церемонії огляду вірних режиму сил на Соборній площі Кремля, що «знімати бойові підрозділи із зони СВО» не довелося. У такому разі або чеченські підрозділи Росгвардії вирушили в Ростов-на-Дону і Коломну не з фронту (що суперечить заявам командира спецназу «Ахмат»), або Путін не вважає їх повною мірою «бойовими підрозділами» (що в цілому відповідає дійсності).