Російські війська, що окупували Херсон, не можуть покинути місто і вийти на лівий берег Дніпра з технікою через аварійний стан Антонівського мосту. У зв’язку з цим росіянам належить вибір, оскільки навіть спорудження понтона не допоможе їм вивести техніку.

Таку думку висловив “Апостроф” експерт з питань національної безпеки Іван Варченко.

“Росіянам доведеться кидати техніку, звичайно. З технікою у них не буде жодних шансів вийти, тому що через Антонівський міст танк не пройде. І не факт, що пройде БТР або БМП. Навіть якщо вони спробують прокласти там якісь альтернативні речі, наприклад, шматки понтонної переправи, і спробують через неї проскочити на цьому мосту або з ще якимись бетонними конструкціями, це не означає, що міст не знаходиться під аварійною загрозою”, – сказав він, припустивши, що ворожа техніка, ймовірно, впаде в Дніпро і росіяни це розуміють.

За його словами, окупанти можуть спробувати перейти на інший берег Дніпра малими групами. Зараз, додає Варченко, ворог думає, як саме залишати Херсон.

“Тому я розумію, що це може бути хороша й успішна українська операція з тим, що ми захопимо зараз достатню кількість військовополонених, у яких немає можливості просто піти з української землі. Тому я також припускаю, що вони вже зараз подумують, як маленькими угрупованнями пробувати виходити на лівий берег Дніпра, таким чином, забезпечуючи собі ще якесь виживання протягом нетривалого часу”, – резюмував експерт.