Російські загарбники постійно повідомляють про свої ніби-то перемоги на фронті. А насправді, вони не мають жодних успіхів  і з усіх сил намагаються втримати свої позиції.

“Вони, звичайно ж, повідомляють про видатні перемоги російської армії, про стійкість їхньої оборони. Але якщо подивитися на це з точки зору здорового глузду, то, звісно ж, жодних успіхів ми не бачимо. Російська армія відчайдушно намагається утримати ті позиції, які вона захопила”, — сказав військовий експерт Сергій Грабський в ефірі одного українського телеканалу

Як він каже, вся стратегія армії РФ полягає лише у тому, аби утримувати все, що можна. Загарбники намагаються розтягнути свої резерви на усі доступні напрямки.

“Ми, проводячи контрнаступальні операції, нехай навіть обмеженого масштабу, на Мелітопольському і Бердянському напрямках проводимо, зокрема, так звані військово-поліцейські операції, коли зачищаємо траншеї противника в неймовірно складних умовах. Ми продовжуємо наступ, і, вгризаючись в оборону противника, маємо, зокрема, можливість захоплювати полонених”, — додав експерт.

Грабський переконаний, що армія РФ не має зараз можливості проводити широкомасштабні наступальні дії. Це свідчить про ефективну роботу ЗСУ, принаймні, у останні пів року. Так, у Донецькій області противник не почувається вільно, оскільки там є Авдіївський укріпрайон. Він не дає окупантам  у повній мірі використовувати свої можливості з точки зору логістики і командної структури. Українські захисники значно ускладнюють маневри росіян і серйозно впливають на їхню логістичну структуру, не даючи їм накопичувати боєприпаси, матеріальні засоби і продовжувати наступ.