Український олігарх Ігор Коломойський уперше прокоментував стосунки з кандидатом у президенти Володимиром Зеленським.

"Для мене Зеленський – це певний символ. Символ зміни поколінь. Україна потребує не одного Зеленського, а мільйонів Зеленських", – підкреслив Коломойський.

Журналісти відзначають, що Коломойський вперше публічно підтримав шоумена.

Коломойський заперечує, що підтримуючи окремих кандидатів, зокрема шоумена Володимира Зеленського, він намагається помститися чинному президенту Петру Порошенку за націоналізацію "ПриватБанку".

"Ні, це взагалі не пов'язані речі. У нас немає питання помсти…Для мене Зеленський – це не персоналія, це певний символ. Символ зміни поколінь", – заявив олігарх.

Крім того, Коломойський відкинув звинувачення у виведенні грошей з "ПриватБанку" за часів його володіння цією фінансовою установою.

"У сучасному світі гроші нікуди не можуть подітися. Вони з одних рахунків повинні потрапити на інші рахунки. Якщо вони покажуть, куди і скільки ми забрали, то ми готові, звичайно ж, все повернути", – заявив бізнесмен.

Раніше про підтримку Зеленського олігархом говорив і політолог Володимир Фесенко. Він вважає, що головна мета бізнесмена – програш чинного президента України Петра Порошенка. Саме тому олігарх надає підтримку низці кандидатів на пост глави держави.

Сам Зеленський у свою чергу всіляко заперечує, що Коломойський надає йому підтримку.

"Це не правда. Я ніяка не іграшка в руках Коломойського", – заявив він.

У відповідь на слова журналіста "пообіцяйте зараз, що в разі вашого обрання розслідування про мільярди, які нібито вкрав Коломойський, продовжаться", Зеленський сказав, що "всі ми перед законом рівні, чи то звичайна людина, чи то олігарх або найбільший бізнесмен".

"Якщо хтось щось вкрав і це доведено правоохоронними органами, ця людина повинна повернути. Ніхто нічого закривати не буде", – резюмував Зеленський.

Варто зазначити, що Зеленський вирішив створювати свою передвиборчу програму спільно з потенційними виборцями. На цю тему записав відеозвернення, де запропонував кожному бажаючому написати в коментарях топ-5 головних проблем України.