Президент Росії Володимир Путін та лідер Білорусі Олександр Лукашенко у вівторок, 25 грудня, зустрілися в Москві.

Під час переговорів Путін відзначився дивною поведінко, коли говорив Лукашенко. Відповідне відео опублікували в YouTube.

Так, Путін сильно однією рукою тримається за ручку крісла, а іншу стискає в кулак, одночасно президент РФ кілька разів відриває носки туфель від килима.

"Ми з вами глибоко присвячені в ті проблеми і ті питання, які треба сьогодні вирішити", – сказав в цей час Лукашенко.

Як зазначається, під час зустрічі сторони обговорять нюанси, пов'язані з проведеним Росією податковим маневром в нафтовій сфері. Крім того, президенти поговорять про комплекс двосторонніх союзних відносин.

Відзначимо, що користувачі мережі зразу ж почали глузувати з його поведінки.

"Це не ноги – це руки", "Нерви, нерви, все це нерви, товариші", "Спритність ніг і жодного шахрайства", "Синдром неспокійних ніг", "У дідуся типовий Паркінсон, далі буде веселіше", "Витримка самодержця" , "45 розтоптаний робить", – прокоментували вони.

Також користувачі іронічно припустили, що Путін збирався "піти у танок". "Ріверданс", "До ходуль притирається", "Зараз піде у танок", — додали вони.

Відзначимо, що прес-конференція президента Росії довела, що усі марення російської пропаганди – це витвір самого глави Кремля. За кілька годин прес-конференції Путін повторив всі стереотипи та кліше кремлівської пропаганди: "і про провокацію в Керченській затоці, і про церкву "Стамбульського приходу", і про "русофобів" в українській владі". 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Таку думку висловив український журналіст Віталій Портніков, передає "Еспресо".

За його словами, глядачі могли переконатися, що "весь смердючий пропагандистський потік, який тече з Кремля у вуха російських жителів та інших шанувальників всіляких Кисельових та Соловйових, вигадується і осмислюється особисто Путіним".

Це, як зауважує журналіст, нагадує часи правління Сталіна, коли "конфронтація із Заходом, корейська війна, дика антисемітська кампанія були породженням особистого божевілля Сталіна".