Політичний експерт, журналіст Юрій Бутусов висловився щодо одіозного голови архітектурно-будівельної інспекції,якого спіймали на хабарі на 21 день після його призначення на посаду.

Колишній в.о. глави державної фіскальної служби Мирослав Продан тікає від українських правоохоронців, за час перебування на посаді він купив за готівку і не задекларував дві квартири в Києва, два будинки в Бодрумі (Туреччина), три автомобіля, повідомляє Бутусов на своїй сторінці у Соц.мережі.

«І зараз втік «на лікування». Продану оголошено підозру Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою. 

«Він буде перебувати на своїй посаді поки я буду прем'єр-міністром» – заявив свого часу прем'єр Гройсман, який призначав Продана. Гройсман проводив з Проданом свої відомі кампанії по боротьбі з контрабандою, «чорні сотні» і так далі. І ось результат. »- обурено пише журналіст.

Бутусов наголошує, що під розмови про боротьбу з корупцією чиновник у ранзі міністра невгамовного і нахабно набивав кишені. А прем'єр-міністр досі не дав оцінки резонансній справі. «Тут чомусь соромиться говорити. Незрозуміло – він був в курсі? Або він засуджує? Або це нормальне явище? »- резюмував Бутусов.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Нагадаємо в прикордонній поліції Молдови повідомили, що екс-глава Державної фіскальної служби Мирослав Продан, який не з'явився на допит до Спеціалізованої антикорупційну прокуратури, прибув до Молдови ще 5 листопада – він перетнув кордон о 6:20 на" Мерседесі "С200 з номером SDS 258, водій – Петро Галущак, 1974 року народження, громадянин Молдови. У Продана при собі був закордонний паспорт. Прибувши в Кишинів, Продан, який, за словами прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, збирається брати участь в кадровому конкурсі на пос глави УКРІНФОРМ, о 14:04 5 листопада вилетів до Варшави.

Українські правоохоронні органи намагаються встановити місцеперебування Продана. За даними джерел Продан побоюється затримання в Україні в зв'язку з розслідуванням корупції за час його перебування на посаді. За масштабом задокументованої корупції справа Продана – справжній прецедент в українській історії – чиновник сам на себе зібрав колосальний компромат.