Колишніх народних депутатів від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова оголосили в розшук. Про це повідомив екс-генпрокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

Луценко нагадав, що рік тому регламентний комітет Верховної ради заблокував притягнення Вілкула і Колеснікова до кримінальної відповідальності.

Раніше повідомлялося, що Дмитро Колесніков, перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України, зловживаючи службовим становищем, вчинив певні дії, унаслідок чого стало можливим відчуження об’єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу Державного підприємства “Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я. Ю. Осади” в Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. м.

Колишній голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул протягом 2011-2012 рр. видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито із земель запасу с/г призначення (пасовища), а насправді із земель колективної власності пайовиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району. Вілкула також запідозрили в зміні цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності ТОВ “АРТ ЛЕНД”, із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості.

Нагадаємо, 3 вересня Верховна Рада остаточно внесла зміни до Конституції, обмеживши недоторканність народних депутатів. За законопроект № 7203 проголосували 373 народні депутати.