28 вересня померла близька для президента Білорусі Олександра Лукашенка жінка.

Померлій було близько 90 років.

Не стало Олени Желнеровіч – матері Галини Родіонівни Лукашенко, бабусі синів Лукашенка Дмитра і Віктора. Відомо, що теща лідера Білорусі жила в селі Великий Межник, Шкловського району, Білорусь. Повідомляється навіть, що сам Лукашенко зараз в Шклові:

«Протягом вчорашнього і сьогоднішнього дня на дорогах багато міліції», – йдеться в матеріалі джерела про посиланням на свої анонімні джерела. Офіційного підтвердження з Адміністрації президента Білорусі поки не надходило, однак і спростувань теж:

«Не маю такої інформації», – сказала місцевим журналістам прес-секретар Олександра Лукашенка Наталія Ейсмонт.

Олена Желнеровіч жила в селі Великий Межник, що в Шкловський районі. До виходу на пенсію працювала вчителькою білоруської мови в Олександрійській середній школі.

Олександр Лукашенко раніше говорив журналістам, що розлучатися з дружиною не буде, але не живе з нею вже кілька років, а ось тещу -дуже любив. Про це він якось зізнався в інтерв’ю телеканалу «Дощ»:

«Федорівна для мене – друг людини, як я їй завжди кажу. Вона мене безмірно любить і любила завжди, і я до неї їжу. Незважаючи на те, що ми з дочкою її не живемо, може бути, 30 або скільки років. Це для мене друга людина після матері. Якби не вона, то я президентом б не був »