Українські прикордонники продовжують прицільно бити по російських окупантах.

https://youtu.be/2T3YLLjX3Dg
Зокрема, оператори FPV-дронів відпрацювали по ворожих човнах на півдні України на річці Дніпро, що на Херсонщині. Влучні скиди боєприпасів з БпЛА призвели до ліквідації двох цілей противника. Такі бойові дії проловжуються в районі Кринок, Козачих лагерів, Голої пристані.

На кадрах, які опублікувала ДПСУ видно, як атакують ворожі човни — один був уражений на причалі в одному з населених пунктів, а інший на березі річки.

Зокрема зазначимо, начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Дмитро Плетенчук повідомив, що минулого тижня російська армія понад 20 разів наступала на Оріхівському напрямку, концентрується ворог на Старомайорському й періодично перемикається на Кринки.

Він зазначив, що наприкінці тижня росіяни вже не штурмували Роботине, а більше атакували Кринки. Водночас Плетенчук акцентував, що все це в масштабах того самого угруповання, яке тут перебувало.

Також Плетенчук детальніше розповів про те, як Росія готує свої періодичні заяви про захоплення «того, що залишилось від Роботиного». На цьому тижні таких заяв було три, всі вони є фейковими, наголосив він.

«У нас навіть була така ситуація, що група зайшла, поставила прапор на крайній вулиці. Двоє з цієї групи загинули, третій потрапив у полон. Він під час допиту розповів, що через дві доби вони мають випустити ролик, як вони захопили Роботине. Ми очікували цих заяв, але жодних підтверджень у росіян немає», – розповів начальник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня.

Він зазначив, що у населений пункт ворог не зайшов, Роботине прострілюється.