Зафіксували! КІНЕЦЬ ВІЙНИ – акт здачі РФ: Зеленському відняло мову! ЕКСТРЕНА ЗВІСТКА, плачте

Міністр оборони Рустем Умеров провів зустріч з десятками іноземних послів. На них проходило обговорення десятого пункту формули миру президента Володимира Зеленського щодо фіксації завершення війни. Про це повідомляє Міноборони.

«Зібралися в дуже символічному місці. У нашому аеропорту Бориспіль. Безпека і постійний мир в Україні та Європі будуть відновлені, коли Росія буде розбита на полі бою. Сьогодні лише українські воїни можуть це зробити», — заявив Умеров.

Міністр оборони подякував міжнародним партнерам за допомогу, яку вони надають Україні з початку повномасштабного вторгнення.

Також зазначив під час зустрічі, що поразка Росії на полі бою — це лише перший крок на шляху до сталого миру.

Для цього в України з міжнародними партнерами попереду три важливі завдання: притягнути агресорів до відповідальності за їхні злочини, забезпечити компенсацію за весь збиток, від аеропортів до елеваторів і зруйнованих шкіл і будинків та спільно з партнерами виробити таку систему міжнародної безпеки, яка дозволить тиранам і терористам уникнути покарання за агресію.

«Це завдання, над напрацюванням яких ми працюємо в рамках робочої групи пункту №10 Формули миру президента», — зазначив Умеров.

Нагадаємо, що Україна не буде пропонувати «мир» країні-агресору РФ, оскільки тоді доведеться піти на «капітулянтські умови» російського диктатора Володимира Путіна. Київ може запропонувати Кремлю лише програш. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

А що ви думаєте з цього приводу? Ставте лайк та пишіть свої думки у коментарях

«Він (Путін) зайшов на чужу територію вбивати людей, захопити частину цієї території або знищити низку регіонів України. Спробував знищити державність України. Не вдалося, і сьогодні він просто знищує українців і українську інфраструктуру. Путін піде тільки на капітулянтські умови. До речі, вони про це прямо говорять, мовляв, «поки не будуть виконані всі цілі «СВО», — сказав Подоляк.

Він нагадав, що офіційна позиція Кремля в тому, що вони готові за столом переговорів з Україною домовлятися, «якщо ми віддамо окуповані території, погодимося на те, що на нас не нападали, жодних військових злочинів Росія нібито не скоювала і Україна не йде в НАТО».

Радник глави ОП заявив, що Україна «не може пропонувати мир Росії».

«Ми не можемо пропонувати мир Росії. Ми можемо запропонувати Росії програш у цій війні. Це єдине, що ми можемо запропонувати. Бо пропонувати Росії мир означає виконати її ультимативні капітулянтські вимоги. Україна за жодних обставин не може говорити про будь-який мир з Росією», — заявив Подоляк.

Він пояснив, що Україна не буде пропонувати мир РФ, оскільки наша країна деокупує свої території, веде оборонну війну від Росії з тим, щоб домогтися територіальної цілісності й суверенітету в повному обсязі.

«Тому Україна не може нічого пропонувати. А Росія нічого і не запропонує. Бо, коли ти зайшов з війною в іншу країну – ти її руйнуєш, ти вже скоїв безліч військових злочинів. Тоді ти можеш або програти і відповідати за все це, чого Росія не бажає категорично. Або не програти, не відповідати і робити вигляд, як у 2014 році, що «нічого не робили, це ви самі 8 років бомбили Донбас», — сказав він.

Подоляк також нагадав позицію президента України Володимира Зеленського.

«Немає ніякого миру і переговорних процесів, пропонованих Росією. Україна не може проводити переговори, а фактично підписувати капітуляцію. Не буде Україна цього робити. Поки Росія не програє, доти з вами будемо мати нескінченну війну», — сказав Подоляк.

Також радник ОП заявив, що агресорка Росія просуває так звані перемовини для того, щоб внести зміни у свою військову стратегію і наростити руйнівні дії з метою реалізації наступного етапу війни.

«Більш масштабний план Росії передбачав шляхом ініціювання кровопролитної війни з Україною налякати західні еліти, почати процес реставрації СРСР і забезпечити подальше агресивне домінування на європейському континенті», — зазначив чиновник.