Лідер “Народного фронту” Арсеній Яценюк подав позов до суду на депутата “Опозиційною платформи – За життя” Іллю Киву.

Про це повідомила в Facebook прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо.

“Вчора, 27 листопада, на одному з політичних ток-шоу депутат ОПЗЖ в примітивній хамській манері озвучив відомий російський темник про американське громадянство Арсенія Яценюка і його сім’ї, а також фейк про так званомний мільард”- йдеться в повідомленні.

Напередодні в ефірі програми “Свобода Слова Савіка Шустера” нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива вступив у перепалку з Яценюком. В ході свого виступу Кива заявив, що політики, які підтримували Майдан, оформили собі і своїм дітям американське громадянство.

Пізніше Кива опублікував уривок скандального ефіру, прокоментувавши його в такий спосіб:

“Моя відповідь колишньому прем’єр-міністру злодієві і корупціонеру Яценюку, який за час війни, грабуючи країну перетворився в доларового мільярдера, побудував в Америці готельний бізнес отримавши для себе і своєї сім’ї американське громадянство. Слухняна проамериканська повія – Янецюк”.

Відзначимо, що після цього народний депутат від “Опозиційною платформи – За життя” Ілля Кива заявив про те, що подасть зустрічний позов на лідера “Народного фронту”, колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Раніше у екс-глави уряду заявили, що він планує засудити Киву через його слова про американське громадянство Яценюка.

Про це нардеп написав у своєму Facebook.

“Доведеться навчити “Бородатого зайця” шанобливо ставитися до парламентської партії і народних епутатів, обраним українським народом! Готую зустрічний позов до суду! PS Ну, що “куля в лоб” тепер твоє лицемірне нутро вивернемо публічно на виворіт. Допи@дівся Сеня”, – написав Кива.