Під час брифінгу, який провели у Раді 2 листопада, представники міжфракційного об’єднання “Прості рішення та результати” виступили на підтримку третього президента Грузії, голови Виконавчого комітету реформ України Михайла Саакашвілі. Запис брифінгу опублікували на сторінці Саакашвілі у Facebook.

Відомо, що Саакашвілі голодує вже більше ніж місяць, тому ситуація з його здоров’ям – критична.

Нардепка від “Голосу” Юлія Клименко закликала Міністерство закордонних справ України та президента Володимира Зеленського інтенсифікувати зусилля щодо звільнення Саакашвілі.

“Хотілося б, щоб це питання стояло на порядку денному України”, – сказала вона.

Також представниця “Слуги народу” та кохана Саакашвілі Єлизавета Ясько зазначила, що останнього тижня тричі бачилася з ним.

“Кожен раз, коли ми бачилися, стан його здоров’я ставав усе гіршим і гіршим. Це великий сором, що президент Саакашвілі знаходиться зараз у в’язниці у Грузії і йому не надається належна правова та медична допомога і порушуються його права кожен день. “, – сказала Ясько.

Вона заявила, що у жовтні була рекордна кількість депортацій та відмов у в’їзді до Грузії для українців.

“Це не є дружнім кроком зі сторони Грузії. Треба із цим розбиратися, тому що ми вважаємо Грузію дружньою країною, але такі кроки не є дружніми”, – наголосила вона.

Зі слів Ясько, нардепи Верховної Ради збирають підписи для заяви-звернення щодо стану Саакашвілі.