У Мелітополі українські партизани «відкрили полювання» на організаторів псевдореферендуму у Запорізькій області. Про це в ефірі телемарафону розповів мер міста Іван Федоров. Він прокоментував вибух біля штабу Єдиної Росії в центрі Мелітополя.

“Вже оголошено полювання на всіх причетних до організації псевдореферендуму на території тимчасово окупованої Запорізької області. Сили спротиву не спостерігатимуть мовчки, а діятимуть і робитимуть усе, щоб не допустити цього шабашу”, – наголосив Федоров.

До речі, українські партизани під Мелітополем у ніч проти 8 серпня влаштували замах на двох “членів комісії” з підготовки псевдореферендуму у Запорізькій області.

Окупанти навіть знайшли “винуватця-учасника АТО”, схопивши першого-ліпшого перехожого з вулиці. Про це повідомляє “РІА Мелітополь”.

“У Мелітопольському районі патріотично налаштовані жителі розправилися з любителями “русского міра” по-своєму. Так, у ніч із 7 на 8 серпня двох колаборанток із Михайлівського району, які входили до “комісії з підготовки референдуму”, підрізали партизани”, – йдеться в повідомленні.

Офіційно окупанти підтверджують один замах, проте за словами місцевих мешканців, колаборанток було двоє. За непідтвердженими даними, одна з жінок загинула.

Як розповів раніше міський голова Іван Федоров, колаборанти під дулами автоматів провели “опитування” серед мелітопольців. Втім, на їхній подив менше 10% людей, що залишились в місті, підтримують агресорку Росію. Інші відкрито говорять “Ні”.

“На кожну відповідь “Ні” можна отримати або полон, або обшуки, або тортури. Це регулярна практика для рашистів на тимчасово окупованій території. Тому вони безліч разів переносили формат, дату проведення цього псевдореферендому. Немає підтримки жителі”, – наголошує мер.

За його словами, днями окупанти зібрали в залі місцевого Палацу культури близько 600 людей – масовку з інших тимчасово окупованих територій Запорізької області. Гауляйтер Євген Балицький видав “наказ” про бажання приєднатись до складу Росії. До слова, 1,5 року тому він потерпів фіаско на місцевих виборах, коли набрав менше 10% голосів виборців.