Це як Ляшко в політиці, чи цей, Гончаренко. Це ось той самий «нижче плінтуса», який буде формувати майбутнє. Що політиці, що в кіно або на ТБ.

Дивна в мене із Зеленським історія вийшла. Так вийшло, що я жодного разу в житті не дивився 95-й квартал. Телевізора немає. І петросянство будь-яке, квн, ось це ось все ще з дитинства ненавиджу.

Про це минулої ночі написав в ФБ відомий журналіст, головний редактор видання «ОРД» Станіслав Речинський.

Зеленського бачив виключно коли проїжджав по Південному мосту. Він там золото рекламував. І тут раптом рейтинги ці …

І я розумію, що ось однобоко якось дуже розумію нашу дійсність. Що є у мене якась «сліпа пляма», яку потрібно ліквідувати.

Вирішив подивитися «Слугу народу». Перша серія навіть якось зацікавила. Цікава задумка висунення кандидата.

А ось на другий серії вже "блеванул".

Не можна таке дивитися навіть з цікавості. Воно смак псує. Всі ці вульгарні хіхонькі і тупі жарти, не менше тупа гра.

Це не сатира, глузування, це просто несмак. І якщо подивитися таке одного разу, то дуже скоро нижня межа допустимого в кіно особисто у вас впаде.

Це як Ляшко в політиці, чи цей, Гончаренко. Це ось той самий «нижче плінтуса», який буде формувати майбутнє. Що політиці, що в кіно або на ТБ.

Загалом, не раджу дивитися все це.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання


Зеленський може і класний хлопець, але ось на Південному мосту йому саме місце. Навіть в парламенті бачити б не хотілося …

Так що нехай Зеленський займається тим, чим він займався до сих пір. А якщо таки піде в президенти за підтримки Коломойського, то він автоматично перестанет бути «класним хлопцем» …