Стало відомо, чи були спроби Росії за час війни атакувати будівлю Генштабу і Міноборони на Повітрофлотському проспекті в Києві.
Про це розповів Богдан Сеник, який очолює Управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України з 2016 року.
«Центри прийняття рішень для ворога є пріоритетними цілями. У нас особовий склад розміщений так, що поруч є укриття. Питання безпеки було вирішене одним із перших, тому працювали і працюємо з урахуванням постійної загрози ракетного або авіаційного удару», — сказав він.
Військовий додає, що розповідати про начальників некоректно навіть для цивільних осіб, а тим паче – військовослужбовцям, яким взаємовідносини з командирами і начальниками регламентовані законодавством – військовими статутами.
“Збройні сили України є найбільш відкритою для суспільства та медіа воюючою армією світу. Нам вдалося вистояти і навіть перейти в інформаційну контратаку”, – стверджує полковник Сеник.
Він додає, що ключові наративи генерал Валерій Залужний виклав в декількох інтерв’ю, які він дав українським і іноземним журналістам.
«Найважче – пояснити людям, що не буває простих рішень і швидких перемог. Бо ми не раз бачимо розігріте диванними експертами інформаційне поле, яке завищує очікування. Яскравий приклад – наш наступ [улітку 2023 року]. Постійні заяви так званих “експертів” про те, що “завтра всі переможемо”, створює викривлені суспільні очікування. Важливо пояснити людям, що за кожним метром звільненої землі – кров українського солдата. За кожним звільненим населеним пунктом – життя українських воїнів», — наголосив військовий.