Танкова рота ЗС РФ в Ростовській області повністю застрягла в багнюці. Незважаючи на постійні заяви країни-агресора про їх всемогутню армію і міцну бойову техніку – ви своїми очима можете побачити, що це не так.

Відео з застряглими танками Росії показав у ТікТоці користувач, судячи з усього, із РФ, на ім’я Олександр.

Розходимося. Вони просто не доїдуть. Танкова рота ЗС РФ в Ростовській області, – підписав відео Сергій Мельничук, який запостив ролик у своєму Facebook.

До речі, в лютому в Україні прогнозують значне потепління. На Сході дощ і відлига спостерігається вже третю добу, а кордон з Білоруссю при такій температурі перетворюється на суцільний бруд. Прохід російської важкої техніки по ґрунтових дорогах дуже ускладнюється. Українці в соцмережах дуже раді такому результату і відзначають, що українська армія сильна.

Відзначимо, що в разі продовження військової агресії Росії, українська армія добре озброєна і оснащена всім необхідним. Так, наприклад, 10 лютого в країну прибув авіарейс з військовою допомогою від США. Сполучені Штати надали приблизно 1200 тонн обладнання, затвердженого президентом Байденом у січні. За його допомогою наші воїни знищуватимуть російського агресора у разі повномасштабного вторгнення на територію України.

9 лютого Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії за два дні відправило Україні військової допомоги  на майже 200 млн грн. Про це повідомляло посольство Великої Британії в Україні у Facebook.

Зокрема, йдеться про нелетальну військово-технічну допомогу для підтримки становлення новостворених сил територіальної оборони ЗСУ.

Учора та сьогодні літаки Королівських ВПС доставили бронежилети, шоломи, взуття та інші матеріальні засоби нелетального характеру загальною вартістю 5,2 млн фунтів стерлінгів (близько 200 млн грн), – йдеться у повідомленні.

Також сказано, що Сполучене Королівство беззастережно підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.